O nás

O nás

i-auto je nezávislý predajca vozidiel s dlhoročnými skúsenosťami a množstvom spokojných zákazníkov.

Na trhu sme od roku 2004, za ten čas sme si vybudovali pevnú pozíciu na trhu s novými a jazdenými vozidlami.

Našim cieľom je zabezpečiť našim klientom maximálnu súčinnosť pri výbere vozidla, či už skladového alebo automobilu z dovozu.
Každý klient je jedinečný a má špeciálne požiadavky, ktorým sa snažíme vyhovieť a zabezpečiť jeho predstavu.

Dovoz automobilov realizujeme zo západnej Európy (Nemecko, Belgicko, Holandsko). Za 20 rokov na trhu máme overených predajcov/showroomy a vozidlá sú na vyššej úrovni a preto vieme, že naši klienti budú nadmieru spokojní s vybraným vozidlom.

Margita Šipošová
Margita Šipošová
Spokojná kupujem auta pre rodinu tešia sa
Jitka Czupilova
Jitka Czupilova
Na predaj auta som oslovila firmu Promotor Stupava. Rýchlo zareagovali na môj podnet. Predaj auta prebehol rýchlo a hladko. Komunikácia a prístup zamestnancov je na vysokej profesionálnej úrovni.Vrele odporúčam.
Tomáš Vorobeľ
Tomáš Vorobeľ
Top vrelo všetkým odporúčam veľmi ľudský a profesionálny prístup 👍👍👍
Ivan Cingel
Ivan Cingel
Rýchla a profi služba dovozu zo zahraničia! Dovoz auta na firmu prebehol na 100%. A najviac ma prekvapilo, keď mi po 2 rokoch objavili chybu v TP (sekli sa na úrade), kvôli ktorej som nedostal TK/EK… Kontaktoval som i-auto a všetko za mňa vyriešili! Top servis aj po samotnom dovoze. Odporúčam! :)
Jakub Klebercz
Jakub Klebercz
Z pohľadu zákazníka veľká spokojnosť. Mal som tú možnosť komunikovať priamo aj s majiteľom spoločnosti a prístup bol skutočne na úrovni. Veľmi ústretový team ľudí, môžem len odporúčať 👌.
Radoslav Bruder
Radoslav Bruder
Martin Hruby
Martin Hruby
2x som cez nich riešil vozidlo, 2x to bolo tip-top! Odporúčam!👍
Martin Koval
Martin Koval
Ondrej Artim
Ondrej Artim
Ján Draškovič
Ján Draškovič
OD firmy i-auto je to už druhý automobil ktorý som si od nich dal priviezť a zasa všetko zvládnuté rýchlo a na jednotku. Oba autá sú ako nové bez akýchkoľvek poškodení. Veľmi pekne Vám ďakujem a ODPORÚČAM