AKO PREBIEHA DOVOZ ÁUT

Zaručujeme vám profesionálny, seriózny a férový prístup pri každom dovoze auta, spolu s priamou komunikáciou počas celého procesu – od výberu až po dovoz a registráciu vozidla. Presvedčte sa sami o našich službách a my vám pomôžeme nájsť a dovezieme auto, ktoré bude presne vyhovovať vašim potrebám.

Prezrite si našu ponuku áut a ak medzi nimi nenájdete to, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť nájsť auto, ktoré presne zodpovedá vašim požiadavkám. V prípade potreby financovania ponúkame možnosti ako leasing alebo úver, ktorý môžeme za vás zaobstarať u leasingovej spoločnosti. Ponúkame tiež možnosť vybavenia financovania individuálnym spôsobom.

Ešte skôr ako vycestujeme, preverujeme automobil administratívne. Po výbere auta z našej ponuky Vám poskytneme VIN číslo vozidla. Následne zisťujeme jeho servisnú históriu a overujeme jeho minulosť. Ak je všetko v súlade s našimi štandardmi, dohodneme si podmienky a posielame technika na fyzickú kontrolu vozidla.

Auto podrobne preskúmame z vizuálneho, technického aj právneho hľadiska. Zmeriame hrúbku laku, spravíme diagnostiku a na záver uskutočníme skúšobnú jazdu.

Po dôkladnej kontrole každého detailu, dovezieme auto na Slovensko a zabezpečíme všetku potrebnú dokumentáciu pre jeho registráciu, ktorú potom môžete vybaviť na vašom miestnom dopravnom inšpektoráte.

Ak je auto dôkladne obhliadnuté z vašej strany a zároveň uhradené všetky poplatky, odovzdávame vám kľúče od vášho auta.